Akumulatory Bielsko

Najlepsze akumulatory w Bielski-Białej

bt kontakt2

Nasze Usługi

Każdy klient może liczyć na to, że ofertowany akumulator jest przez nas sprawdzony również po fabryce, importerze, dystrybutorze pod względem stanu naładowania, estetyki, a ewentualne zabrudzenia są usuwane.

Robimy to od lat, gdyż na akumulatorze nie może być śladów kwasu itp. lub nie może być niesprawdzonych parametrów. Akumulator nie może być podany klientowi jak worek ziemniaków (nie obrażając ziemniaka).

Testowanie akumulatora Testowanie akumulatoraTestowanie akumulatora

spawanie słupków bieguna

Wypalone słupki biegunów spawamy dlatego, aby klient mógł dalej używać akumulator, a nie był zmuszony do kupna nowego z uwagi na tę właśnie usterkę.

 

 

uslugi montaz

Dokonujemy wymiany akumulatora z podtrzymaniem napięcia urządzeń sterujących lub zbadania ładowania akumulatora w samochodzie klienta. Zabezpieczamy także akumulator wazeliną techniczną (lub zamiennym środkiem).

 

 

Wykonujemy przewody rozruchowe z polskich kabli o wielkości 16 mm (każde auto osobowe i dostawcze) lub 25 mm (auta dostawcze i ciężarowe) o długościach od 2,5 do 4 m. Zdarza się, że uruchamiamy akumulatory do samolotów lub innych maszyn.

przekroje kabli przekroje kabliprzekroje kabli

 

 

 

 

 

 

2019 © Wszelkie prawa do treści zastrzeżone. Dumnie wspierane przez Pozycjonowanie Bielsko. Polecamy: Alarmy Bielsko-Biała, Prestige Garage - detailing samochodowy.